• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ајук.у женски ултра тенок триаголник чаша градник долна облека тул градник во собата

ајук.у женски ултра тенок триаголник чаша градник долна облека тул градник во собата

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Стил : . Упатства за нега : Рачно перење, не сушете чистење. Што добивате : 1 комплет женска долна облека мрежести хулахопки За Женска Долна Облека Пењоар Ноќница Неглиже Чорапи За Женска Долна Облека Ситна Тој Чипка На Предната Страна Апсолутно Прекрасна, совршено Ја Покажува Вашата Елегантна Фигура. Ова Со Подвезици Може да се Користи Како Долна Облека На Вљубените, Комплет За Долна Облека, Долна Облека За Жени, Комплет За Невестинска Долна Облека, Долна Облека, Долна Облека За Жени. Носете Го И Изненадете Го Денот На Вљубените, Годишнината И Сите Посебни Моменти. За Брачна Ноќ, Денот на Вљубените, Годишнината, Спалната Соба, Бањата, Дневната Соба или Секоја Жешка Ноќ. Ве Молиме Според Нашите Податоци За Големината.Можеби Има Разлика Од 0,4 До 0,8 Инчи Поради Рачно Мерење. Жени Во Долна Облека, Комплет За Чипкасти Жартиери, Комплет За Долна Облека, Комплети Градник И Гаќи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ