• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нема Граници Женски Беспрекорен Бандо Градник

Нема Граници Женски Беспрекорен Бандо Градник

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој градник Без Граници е направен имајќи ја предвид вашата максимална удобност со меки отстранливи чаши и разноврсни ремени што можат да се отстранат. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина М. Умерена покриеност. Поместени чаши. Прилагодливи, отстранливи ремени. Беспрекорно за непречен изглед. 92% Најлон/8% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Беспрекорен Бендо Градник За Жени Без Граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ