• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Maseенски плус моден мото мото нозе

Maseенски плус моден мото мото нозе

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Останете удобно цел ден со овие женски модни хеланки со плус големина од без коментар. Тие се направени од мека и истегната мешавина од памук за прекрасно мазно чувство и имаат слаба нога за привлечна силуета. Постои трендовски сет на мото-мото-стил во областа на коленото, додека широката еластична лента за половината обезбедува вклопување и ја размачкува вашата фигура. Овие хеланки со целосна должина се достапни во разновидни бои и се суштински додаток на вашата секојдневна гардероба. Тие се одлични за сè, од обични петок на работа, до привлекувачи со пријатели со пријателите само да се качуваат дома. Без коментар женски плус модни модни хеланки : 56% памук, 39% полиестер, 5% спандекс. Плус хеланки. Мека истегната измислица. Слаба нога. Цела должина . Мото се шегува околу областа на коленото. Широк покриен еластичен лента за половината. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не се сува суво ниско, ладно железо доколку е потребно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ