• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хеланки Со Џебови За Жени Истегнување Фитнес Теретана Активни Кратки Капри Хеланки Зелена XL

Хеланки Со Џебови За Жени Истегнување Фитнес Теретана Активни Кратки Капри Хеланки Зелена XL

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно на барање

28" колк : 82см/32. Оваа нога е мека и пријателска за кожата, Одлична за јога, спорт, фитнес, трчање и многу повеќе. Хеланки Со Џебови За Жени Истегнете Ја Фитнес Салата Активна Кратка Капри Легинг Зелена XL.11" Жените Се Водат Јога Хеланки Фитнес Трчање спортски спортски активни кратки панталони. Информации за производот : Сезона : Пролет/Aut/Пролет/Зима Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женски Панталони Големина Големина НА САД Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ЕУ Должина НА Половината 10 14 40 74-86см/29. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Половината : 62-74см/24.32" големина : Л Големина На Сад : 8 велика британија големина : 12 еу големина : 38 половината : 70-82см/27. Обезбедува Одлична поддршка за половината, не прави да се чувствувате непријатно, еластична ткаенина и разумно сечење, не е лесно да се лизнете или виткате за време на вежбањето.71" Должина : 44см/17. Овие панталони за јога имаат супер мек и пријателски за кожата материјал, а хеланките за вежбање хигроуикуваат и имаат четиринасочен материјал за истегнување што компресира и поддржува.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ