• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски слободно Време Голем Раб Купола Празник Преклопен Сонце Плажа Капа Безбол капа

Женски слободно Време Голем Раб Купола Празник Преклопен Сонце Плажа Капа Безбол капа

 
DEN 336.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Женско Слободно Време Голем Раб Купола Одмор Преклоплив Шапка За Сонце Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Спецификација : Пол : Унисекситем тип : Caps Style : Секојдневен Материјал : обем На Миење На Главата : 60 CMSoft материјал ве прави многу удобен совршен за секојдневно носење И лесен за соблекување или носење уникатниот дизајн ве прави повеќе шарм и привлечен одличен подарок за жени/дамски пакет : 1xhat Едноставните дизајни и цврстите бои се убави за совпаѓање на повеќе стилови на облека. овие капи се главно изработени од памучен материјал, кои се лесни и удобни, меки и дишат, сигурни и издржливи, не се лесни за оштетување или деформирање. Можете да го носите за кампување, риболов, патување, тенис, голф, пешачење, возење велосипед, џогирање и други активности на отворено. Флопи широкиот раб обезбедува совршена сенка на вашето лице, помага во заштитата од штетните сончеви зраци. Миење Раце Само.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ