• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јакна За Јакна Женски Долги Ракави Копче Надолу Јака За Превртување Волна Мешавина Надворешна Облека Геометриски Модел Моден Капут

Јакна За Јакна Женски Долги Ракави Копче Надолу Јака За Превртување Волна Мешавина Надворешна Облека Геометриски Модел Моден

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме известете ни дали има некое прашање или проблем на јакната, ние ќе ви одговориме навремено со 48 часа. Натпревар : Оваа Секојдневна Јакна Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба;Дизајнот Со Патент Со Висококвалитетен Патент Комплетира Помодерен Изглед;Уште Повеќе, Основниот Дизајн Одговара на Сѐ и Никогаш не Излегува од Мода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ