• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Granada Women's's's and and'sенски плус 3 4-ракави лесни Тери Роб

Granada Women's's's and and'sенски плус 3 4-ракави лесни Тери Роб

 
DEN 463.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Theенски плус 3/4 ракав лесен Тери Роб доаѓа во различни големини и привлечни, важни бои. Лесната облека од Тери Крб е составена од издржлив материјал за мешавина од памук (80 % памук и 20 проценти полиестер) што лесно ја апсорбира водата. Оваа удобна женска облека е со висина на коленото и има ракави со должина од 3/4. На облеката има врски за внатрешни жици и појас за појас што може да се прилагоди за да се вклопи добро. Носете ја оваа корисна облека со должина на коленото со вас следниот пат кога ќе одите на плажа или базен за идеално покритие над вашиот костим за капење. Women'sенски плус 3/4 ракав лесен Тери Роб : 80% памук, 20% полиестер. Ракави со 3/4 должина. Внатрешни врски со низа. Појавување на појас на појас. Должина на коленото. Машинско миење ладно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ