• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
женска волна тенок капутackот јакна дами тенок долг мантил долна облека

женска волна тенок капутackот јакна дами тенок долг мантил долна облека

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Должина : 85см/33.46" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Должина : 86см/33.86" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 102см/40.16" Должина : 87см/34.25" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 106cm/41.73" должина : 88cm/34.65" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 110cm/43.31" должина : 89cm/35.04" ЖЕНСКА Вештачка волна Тенок капутack јакна дами топла тенка долга облека од палто ве молиме проверете ја табелата со големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака до нас специфики На Предметот : Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Декорација На Вештачка волна : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Јака со Свртување Надолу И Тип На Шема Со Двојни гради : Цврст Стил : Мода,Каузални Карактеристики : Јака За Вртење Надолу + Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење стил, печатење и стил, стилски и мода ве прават Попривлечни.овој Капут Може Да Се Носи Како Лежерен врв За Секојдневно Носење, Или Може Да Се Носи На Банкети. Прилики. Може Да Се Носи со Секојдневни Панталони Или со секси Фармерки Пакетот Вклучува : 1 Парчиња Големина На Палтото Сад Велика британија Еу Должина На Бистата М 6 10 36 98см/38.58" 86см/33.86" Големина : м сад : 6 велика Британија : 10 еу : 36 биста : 98см/38.58" должина : 86см/33.86" женска Вештачка Волна Тенок Капутadот Јакна Дами Тенок Долг мантил долна Облека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ