• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мијаилима Плус Големина Женски Јакна Палта Обични Врвови Јакна Палта За Жени Зимски Fall Врат Со Долги Ракави Отворени Предни Јакни Палто Сино XXL

Мијаилима Плус Големина Женски Јакна Палта Обични Врвови Јакна Палта За Жени Зимски Fall Врат Со Долги Ракави Отворени Предни

 
DEN 1061.76

Количина на стоки
Достапно на барање

05" Должина : 69cm/27.Што добивате : 1пц Жени Coat Size Bust Waist Sleeve Length XXXxl126cm/49. Зимски јакни за жени : Удобна и Разноврсна јакна,изработена од растеглива ткаенина што дише,мека и лесна и добро се вклопува,одржува пријатна.83%Полиестер 13%Вискоза 4%Спандекстовој лесен, капут е совршен за тие денови!Жените Обични Јакни Мека, дише и лесна ткаенина, може да се носат во текот на целата година.56"Size : XXXXLBust : 126cm/49.31" Ракав : 56cm/22.17" Големина : XXXXL Биста : 131cm/51. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот На Благодарноста, ,Божиќ.Лесно Се Совпаѓа Со Панталони,Фармерки,Џогери,Спортски Панталони;И Можете Да Одговарате На Се Што Ви се Допаѓа Внатре,како Кошули За Подмачкување,Резервоар,Кроп Топ, Елек Итн.56" ЈАКНИ за жени долги ракави копче за ревер тенка Јакна плус големина работно канцелариско палто карактеристики : основна Јакна за Јака За Ревер за жени дизајнирана со засечен Ревер, обложено рамо.28"Sleeve : 57cm/22.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ