• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Заштеда На Дозвола Женски Зимски Волнен Капут Елегантен Реверatот Палто Еднобојна Долга Јакна Работна Вратоврска Долг Капут

Заштеда На Дозвола Женски Зимски Волнен Капут Елегантен Реверatот Палто Еднобојна Долга Јакна Работна Вратоврска Долг Капут

 
DEN 380.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Зимски Волнен Капут Елегантен Реверatот Палто Еднобојна Долга Јакна Работна Вратоврска Долг Палто Опис На Производот Секој Ден Е Среќен Што Го Има It.37"Shoulder : 39cm/15.73" Рамо : 42см/16.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ