• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Канада временска опрема женски палто со тешка категорија во тешка категорија

Канада временска опрема женски палто со тешка категорија во тешка категорија

 
DEN 1068.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа качулка со хуластична корпа со хуластици со крзно од Канада, е модерна и функционална, со форма на слабеење и доверлива изведба на временските услови на Канада и топлината на ветерот и отпорни на вода. Удобност оценета на -15 степени. Одвојлив аспиратор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ