• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Frcolor Гроздобер Џеб Часовник Легура Легура Ретро Декоративни Замена Панталони Фармерки Појас Синџири

Frcolor Гроздобер Џеб Часовник Легура Легура Ретро Декоративни Замена Панталони Фармерки Појас Синџири

 
DEN 256.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Оваа ставка е добро изработена од врвен материјал за издржлива и практична употреба. Со прецизен дизајн и метална конструкција, ќе ја обезбеди неговата практичност и популарност кај корисниците на џебни часовници. Може да се користи и како синџир на појас за фармерки или синџир на клучеви. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Легура. - Големина : 36,00Х1, 20Х0, 70см/14, 15Х0, 47Х0, 28ин. - Изработен од врвен метален материјал за издржлива и практична употреба. - Карактеристики ретро стил со добра сјајност и фина изработка. - Се користи за држач за часовници, декорација на ремен и џеб. - Одличен подарок за пријатели кои сакаат САМ. - Лесен и лесен за употреба. 4 х џеб часовник синџир. Изработен од врвен метален материјал за издржлива и практична употреба. Карактеристики ретро стил со добра сјајност и фина изработка. Се користи за држач за часовници, декорација на ремен и џеб. Одличен подарок за пријатели кои сакаат САМИ. Лесен и лесен за употреба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ