• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жените Мис Грејс Фуршет Полиестерски Ракавици Зелени Мерки 9. 3

Жените Мис Грејс Фуршет Полиестерски Ракавици Зелени Мерки 9. 3

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Со забавни, модерни и достапни додатоци кои оставаат насмевка на вашето лице, нашата цел е да ви оставиме чувство, Скокоткано Розово. Нашиот бренд нуди голем избор на додатоци за сите сезони.Карактеристики : Секој пар ракавици се 100 проценти полиестерските ракавици се меки на допир и ќе ги одржат вашите раце здрави кога надвор ќе залади.Имаме горда традиција на користење квалитетни материјали за да се осигураме дека нашите клиенти ја добиваат својата вредност. Изгледајте одлично без да потрошите многу.Заедно со топлината и удобноста, овие зимски ракавици доаѓаат во низа бои. Земете го вашиот омилен пар и главата надвор.Рачно миење во ладна вода, линија сува. Ниско железо доколку е потребно.Пар одлични белезници се идеален подарок за полнење порибување или секоја пригода.Спецификации : Боја На Производот : Зелен Материјал : Ткаенина Секој пар ракавици се 100 проценти полиестерските ракавици се меки на допир и ќе ги одржат вашите раце здрави кога надвор ќе залади.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ