• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ичуани Женски Точки Печатење Кратки Ракави Копче Ромпери Панталони Секојдневен Мода

Ичуани Женски Точки Печатење Кратки Ракави Копче Ромпери Панталони Секојдневен Мода

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Точки Печатење Кратки Ракави Копче Ромпери Панталони Обична Мода ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, испратете порака до us.Features : 1.It изработена е од висококвалитетни материјали, ткаенината е многу удобна,доволно издржлива за вашето секојдневно носење2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Нов Јо3.Специјалниот дизајн за печатење ве прави Посекси и попривлечни4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта!5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.Информации за производот : Пол : Женски Материјал : памучна мешавина декорација : должина На Ракавот : Кратка должина на ракавот : Редовна Должина На панталоните : Краток Стил : Секојдневна, модна пригода : Секојдневно,секојдневно и миењето раце и машинското перење е Окпакет вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Комбинезон ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ичуани Женски Точки Печатење Краток Ракав Копче Ромпери Панталони Повик Мода. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : . 1.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново ти. 3.Специјалниот дизајн за печатење ве прави Посекси и попривлечни. 4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта!. 5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Информации за производот : . Пол : Жени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ