• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колекција на ournoupурнал колекција женски екипа со широка ширина од клин -пета Еспадрил сандали

Колекција на ournoupурнал колекција женски екипа со широка ширина од клин -пета Еспадрил сандали

 
DEN 716.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Прошетајте во стил и удобност ова лето со екипажот од колекцијата Journee. Нежните вегански кожни горе со прегратка на врвот на лентата за шлаканица, оваа есдрил покриена со клин -потпетица за земјен изглед. Бризниот отворен грб, лошата манжет и широката ширина на ногата го комплетира дизајнот за практична завршница. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ