• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women's Women Shut Shorts

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women's Women Shut Shorts

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Надвор од јогата. Овие опуштени плетени шорцеви од фармерките Софија се вселенско-DYE за ладен, летен изглед. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Más que јога. Estos Shorts de Punto de Sofia фармерки llegan con un teñido вселенско-dye para un изгледа relajado y veraniego. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla Pequeña „S“. Приближно. In Seam : 3-1/2 ”/largo de Enterepierna aproximado : 3-1/2”. Опуштено вклопување/Тале Холгадо. Еластична половината со врзана вратоврска за совршено вклопување/cintura alástica y lazo con cordón ajustable que se ajusta a la figura. Пријатно плетено тело/Теџидо де Пунто Кон Текидо-ДИЕ. 60% памук; 40% рециклиран полиестер/60% алгодон; 40% полиестер Реколадо. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Shortsенски плетени шорцеви за боја на вселената од фармерките Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ