• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Глорија Вандербилт женски среден пораст во Бермуда шорцеви

Глорија Вандербилт женски среден пораст во Бермуда шорцеви

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие шорцеви во Бермуда од Глорија Вандербилт обезбедуваат удобност, стил и ласкаво вклопување. Овој пар шорцеви во Бермуда се карактеризираат со Astretch Fit со затворање на половината со едно копче и солиден дизајн. Памук. Еластан. Полиестер. Увезени. Машинско миење. Туркајте суво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ