• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Пижами Со Ремени Без Ракави Поставете Ноќна Облека Дами Долна Облека Топ + Шорцеви Сатенска Облека За Спиење Пјс Топ Свила Елек Салон

Женски Пижами Со Ремени Без Ракави Поставете Ноќна Облека Дами Долна Облека Топ + Шорцеви Сатенска Облека За Спиење Пјс Топ

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Тип : Женски Сет За Дневна Соба, Комплет Шорцеви Ками, Пижами За Спиење За Бебиња : Жени, Дами,Женски,Женскиматеријал : 100% полиестерколор : Црна,Сива,Црна, Розова : С М Л Хлокации : Меден Месец, брачна ноќ, Забава за долна Облека,облека за спиење, Денот на Вљубените.итн пакет : 1 х Женски пижами поставени белешки : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите.3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Секси Комплет За Долна Облека / Дамки Пижами Облека За Спиење / Комплети Ками Шорцеви / Женски Пижами / Ноќна Облека Со Ремен Со Цврста Боја.Фин појас за кондола, истекување на задниот дел од половина, шорцеви за врзување, слатки и секси 2 парчиња ками комплети за спиење за жени.Популарните дизајни и лесните ткаенини го прават вашето семејство да талка поудобно и елегантно. 100% Полиестер.Најдобро ревидирани со Супер удобни и НОВО кул лесни ткаенини за продажба сега.Сатен ја користи дводелната пижама поставена со кратки панталони изработени од висококвалитетна сатенска ткаенина која е многу мека и удобна. Прилики : Меден Месец, брачна ноќ, Забава за долна Облека,облека за спиење, Денот на Вљубените.итн. Големина : С,М,Л, ХЛ Боја : Црна,Сива,Црна, Розова. 2 ПАРЧИЊА Жени Секси Чипка Долна Облека Ками Врвот Сатен Долна Облека Облека За Спиење Пижами Во собата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ