• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Еккаме Женски Костими За Капење Танкини Клиренс Жени Костим За Капење Со Висок Струк Два Набразден Врв Со Рушени Долни Костими За Капење Жолта Л

Еккаме Женски Костими За Капење Танкини Клиренс Жени Костим За Капење Со Висок Струк Два Набразден Врв Со Рушени Долни Костими

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Најлондекорација : Печатење Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил На Ракав : Редовен Стил : Секси Категорија : 220(С-2ХЛ)пакетот вклучува : 1сет Костими за Капење (Кои Содржат Подлога За Градите)Големина : Големина : С Големина.83" Колк : 118см/46. Ретро печатење пливачката совршено го покрива вашиот стомак. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Немојте Да Се Исушите.46 " Неверојатен Квалитет : женскиот костим за капење е изработен од висококвалитетна ткаенина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ