• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
костим за капење жени Жени Плус Големина Печатење Ремени Назад Танкини Постави Две Пливање Гаќи Капење

костим за капење жени Жени Плус Големина Печатење Ремени Назад Танкини Постави Две Пливање Гаќи Капење

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Препорачуваме Со Ладна Вода.86" Должина : 61см/24. Скромни Костими За Капење : Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме во секое време!.Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 70-74см/27,56"-29,13" Половината : 70-74см/27,56"-29,13" Колк : 78-82см/30,71"-32,28" Должина : 60см/23,62" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 74-78см/29.43" половината : 86-90см/33.28" половината : 78-82см/30,71"-32,28" колк : 86-90см/33,86"-35,43" должина : 62см/24,41" големина : xl големина на сад : 10 велика британија големина : 14 големина на еу : 38 биста : 82-86см/32,28"-33,86" половината : 82-86см/32,28"-33,86" колк : 90-94см/35.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ