• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Chama omeенски женски костими за капење на стомакот Контрола Racerback Takini Top со Boyshorts Mesh Patchwork Cathing Suits за жени

Chama omeенски женски костими за капење на стомакот Контрола Racerback Takini Top со Boyshorts Mesh Patchwork Cathing Suits

 
DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Прекрасна комбинација на спортски и женски, направете прскање во овој сет „Танкини“, бидејќи неговиот ласкав стил и ретро печатењето ќе ги направат вас и вашата игра за пливање за капење меѓу останатите. Скромниот костум за капење на жените е направен од 82% полиестер и 18% еластан. Лесно вклопување ткаенина за истегнување се движи со вас за фантастична удобност и леснотија. Top Top Racerback Top со солидни момчиња од средниот половител. Ретро принт. Дизајн на мрежни крпеници. Отстранливи градници. Лабава половината. Удобно вклопување на А-линија ја прикрива вашата средина додека им дава дефиниција на вашите страни. Овој сет на топки за капење со гроздобер, инспириран од Танкини, нуди сигурност при удирање на тие спортови на вода на сонце, ви дава максимална покриеност без да жртвувате утеха. додека мрежната мрежа на деколте и грбот дава навестување на секси. - Материјал : 82% полиестер, 18% еластан- избор на боја : црна, сина, зелена, црна геометрија, темно сина- големина : s, m, l, xl- печати : paisley, тропски лист, мандала, геометрија- покриеност : максимум : максимум - Деколте : Тркалезен врат- градник Тип : Отстранлив градник на градници- Тип на поддршка : Wireица бесплатен ракав : без ракави- Детали за задниот дел : Тркач- Влајки Тип : Лабава дизајн : Види преку мрежна крпеница- Долен тип : Бојшортс- Стил и скромен и Атлетска и удобна група : Womenените, дамите, девојчињата- Тип : Танкини, костими за капење, облека за капење, костуми за капење- прилики : приморска/плажа/одмор/спорт/базен забава : Рачна или нежна машина миење во ладна вода/Не белиот - Вклучен пакет : 1 Takini Top & 1 Boyshorts- Политика за враќање : Предметите можат да се вратат или разменуваат во рок од 30 дена по приемот на сè додека не се измиени, неотворени и неискористени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ