• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дирфоамс Женски Ребека Микрофибер Велур Затворени Назад Папучи

Дирфоамс Женски Ребека Микрофибер Велур Затворени Назад Папучи

 
DEN 159.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете малку луксуз во вашето секојдневно лежење! Кадифен велур поставата и амортизирани влошки од мемориска пена ги разгалуваат нозете со секој чекор. Издржливите внатрешни/надворешни ѓонови обезбедуваат поддршка без разлика каде ве носи релаксацијата! . СОВРШЕНА СЕКОЈДНЕВНА ВЛЕЧКА : Драги Пени Микрофибер Велур Затворени Влечки За Грб за жени се совршен пар за вклучување и исклучување за дополнителна топлина и удобност. Дизајнот со затворен грб го олеснува носењето и додава малку луксуз во вашето секојдневно лежење. . ПРЕКРАСЕН И ФУНКЦИОНАЛЕН ИЗБОР НА ПОДАРОК : несомнено постои посебна жена во вашиот живот која би сакала да ги поседува овие влечки. Тие прават прекрасен, но логичен подарок за мајка, ќерка или пријателка на нивниот роденден, денот на венчавката, празникот или.. едноставно за никаква пригода. . ГУМЕН НАДВОРЕШЕН ЃОН И ПОДНОЖЈЕ ОД МЕМОРИСКА ПЕНА : СО внатрешен/надворешен надворешен ѓон, дното НА ОВИЕ влечки tpr обезбедува сигурен контакт со масни подови и издржлива основа за брзи патувања надвор. Подножјето со мемориска пена, исто така, обезбедува чувство слично на облак за вашите стапала. . БЕЗ УДОБНОСТ на ПОТ : поставата на овие влечки има ДИШЕ, РЕГУЛИРАЊЕ на температурата DF Прилагодете ја технологијата без пот за крајната удобност на кадифен стапало. . МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : овие пријатни влечки лесно се чистат за да можете секогаш да имате свеж, чист пар. Нежно миење на машината ладно и суво на воздух рамно. Кадифен велур горен со Везови со потпис На Дирфоамс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ