• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Лето V Вратот Ракав Блузи Повик Лабава Печатени Рушени Империја Половината Блузи Ѓумбир 2XL

Женски Лето V Вратот Ракав Блузи Повик Лабава Печатени Рушени Империја Половината Блузи Ѓумбир 2XL

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно на барање

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите најдобра услуга. Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Розова,Небесно Сина,Светло Сина,Цијан,Морнарица,Црна,Темно Сива,Светло Сива,Бела,Портокалова,Каки,Ѓумбир,Зелена,Темно Зелена,Нане Зелена Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ,ХХХЛ Должина На Ракавот : 3/4 Деколте На Ракавот : В Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Врвови; Женски Летни Врвови; кошули За Жени; Стил На Резервоар : Секојдневна Сезона : Пролет; Лето; Есенска Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Вклучен Канцелариски Пакет : 1 Компјутер Женски Врвови Материјал : Женските Врвови Се Изработени Од Удобен И Мек 95% Полиестер,5% СПАНДЕКС МАТЕРИЈАЛ. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : Жени 2023 лето 3/4 ракав против вратот печатени врвови секојдневно активно вклопување на кратки блузи со појас на половината со лента од ручна империја. Женските врвови можат да одговараат со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Прилика : оваа облека погодна и за внатрешни и за надворешни работи и за создавање секојдневен стил. Можете да носите на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. Забелешка : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ