• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Homchy Pullover Врвот Женска Мода Секојдневен Круг Вратот Долг Ракав Печатено Копче Маица Врвот

Homchy Pullover Врвот Женска Мода Секојдневен Круг Вратот Долг Ракав Печатено Копче Маица Врвот

 
DEN 231.84

Количина на стоки
Достапно на барање

09" рамо : 46см/18. ❥ Повод : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.80" должина : 72см/28. Стандарден стил.11" ракав : 62см/24.41" должина : 71см/27. Обичниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и чувство за мода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ