• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жените Надвор Рамо Долг Ракав Чипка Лабава Блуза Блузи Маица

Жените Надвор Рамо Долг Ракав Чипка Лабава Блуза Блузи Маица

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Жени Надвор Од Рамо Долги Ракави Чипка Лабава Блуза Блузи Маица Точка специфики Пол : Женска Сезона : Пролет, Лето Повод : Секојдневен Материјал : памучна мешана+Чипкаста Декорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : стил На Цветни Ракави : Редовна должина на Ракавот : Долга Ракавица : 140гр пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Детали За Големината на Блузата(1"=2,54 См) 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите,ако не сте сигурни за големината,ве молиме испратете ни е-пошта со точното мерење на телото ,за да можеме да ви дадеме предлог како да ја изберете вистинската големина,благодарам за вашето разбирање2.Рачното мерење може да излезе од 1~3 см Разлика Азиска Големина : XXL Биста : 120cm/47.2" должина На Ракавот : 48cm/18.8" Должина : 50cm/19.6" Азиска Големина : XXXL Биста : 126cm/49.6 должина На Ракавот : 49cm/19.2" Должина : 51cm20" Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : памук помеша+чипка точка специфики Должина на ракавот : Долг ракав. Изработена од ултра мека и еластична, брза сува и издржлива ткаенина за ткаење со текстура со вертикална лента. Маиците ќе ја прикажат вашата добра фигура. Карактеристиките што ја отстрануваат влагата и пропустливиот воздух ви нудат свежо и ладно искуство со носење цел ден. Секојдневно секојдневно стилско носење и активности на отворено, како што се пешачење, тенис, риболов, запознавање, голф итн. Маичките за маици се исто така добри подароци за вашите пријатели. Машина За Перење или Рачно Перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ