• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Fvwitlyh Плус Големина Фланелен Кошули За Жени Жени Долги Ракави Копче Надолу Памук Лен Кошула Блуза Лабава Одговара Повик V-Вратот Врвови Морнарица Големи

Fvwitlyh Плус Големина Фланелен Кошули За Жени Жени Долги Ракави Копче Надолу Памук Лен Кошула Блуза Лабава Одговара Повик V-Вратот

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Долги Врвови За Хеланки Женски Печатен Тркалезен Врат Раглан Ракав Пресечен Лабав Пилинг Со Кратки Ракави Жени Плус Големинисезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Конвенционална. Должина На Ракавот : Кратки Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Што ќе добиете : 1 парчиња Дизајн на цветна кошула : Обичен Врат На Екипажот Елегантно И Свежо Цветно Печатење, Лабав И Течен Врв На Туника, Создавајќи Шармантен и Елегантен Стил. Изработен Е Од Висококвалитетен Материјал, Издржлив И Погоден За Вашето Секојдневно Носење. Карактеристики : Овој Обичен Врат На Вратот Кратки Ракави Врвот Е Женски. Многу Удобно За Носење, Ќе Ве Направи Пошармантни И Стилски, Но Без Да Покажете Премногу. Повод : Овие Женски Врвови Се Погодни За Дома, Одмор, Патување, Датум, Забава, Плажа, Шопинг. Тоа Ќе Биде Убава Опција За Активности На Отворено Или Внатре. Машина За Нега На Перење Или Рачно Перење Со Ладна Вода Висат Или Линија Сува Без Белило.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ