• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Намалени Женски Кошули Со Долг Ракав V-Врат Дневно Печатење Шиење Маица Блузи Со Долги Ракави Блузи, Кафеава

Намалени Женски Кошули Со Долг Ракав V-Врат Дневно Печатење Шиење Маица Блузи Со Долги Ракави Блузи, Кафеава

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ироинид Ги Намали Женските Кошули Со Долг Ракав В-Врат Секојдневно Печатење Маица За Шиење Блузи Со Долги Ракави Блузи, Кафеави Карактеристики : изработен е од меки материјални материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават привлечни.Удобен материјал, погоден за различни прилики.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Оваа Облека е мека и пријателска за кожата, совршена за спорт, фитнес, трчање и . Исто така е многу удобно за носење секојдневно.Season : Spring/Autumn/Summer/Winter Gender : Women Occasion : Home Material : Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женски Врвови Ироинид Намалени Женски Кошули Со Долг Ракав Со Врат Секојдневно Печатење Маица За Шиење Блузи Со Долги Ракави, Кафеави. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 69см/27.17". кошули со вратот на екипажот со долги ракави. долги ракави дри одговара кошули жени. долг ракав тренингот врвот. долга бела маичка. везени маици жени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ