• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жените Глуварче Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Обичен Врв

Жените Глуварче Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Обичен Врв

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

ZXZY Жените Глуварче Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Обичен Врв се продава Од Страна На Моќ ZXZ ДОО.Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината на оваа ставка.2. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.3. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. Мека И Пријателска За Кожата Лесна Ткаенина Од Мешавина Од Полиестер. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата и носи добра наклонетост во вашата гардероба. Опремен со печатен глуварче, краток ракав, врат на екипажот, цврста боја, секојдневен стил, опуштено вклопување. Тоа е совршен дами туники блузи да се спари со еден пар на панталони, шорцеви, или здолништа. Изберете од асортиман од 10 бои предмети. Сите тие се совршено и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци, шопинг или одмори. За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот "ZXZY". Доколку има какви било информации или совети што сакате да ги консултирате или понудите, ве молиме контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ