• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Tejiojio Благодарноста Маици За Жените Дозвола Женски Ракави Врвот V - Вратот Пуловер Печатење Елек

Tejiojio Благодарноста Маици За Жените Дозвола Женски Ракави Врвот V - Вратот Пуловер Печатење Елек

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Увоз. Затворање на повлекување. Линија работа. Tejiojio Жените Женски Мајка Живот Crewneck Смешни Краток Ракав Графички Маица Денот На Мајката Подарок Мајка кошула. Стандардна Маица Со Врат Или врат На екипажот, обична Маица, Маица со кратки ракави, лабав летен врв, секојдневна основна кошула, облека од четири сезони. Материјал : Мек материјал, лесен, мек и дише. Основна Маица : сигурно ќе Го сакате овој течен изглед, погоден за предна ролна или без ролна. Лесно за составување и совршено за сите прилики, тоа е задолжително во вашата летна гардероба. Нега на облека : Рачно перење, закачување или сушење. Tejiojio препорачува нега На Маици : нежно миење Во Машина, се препорачува миење раце во ладна вода, сушење без белење и, доколку е потребно, пеглање на ниско ниво. Ова е Маичката што ја баравте. Тејиоџио Летната Маица ве прави шик и стилски додека ја покажувате својата елеганција. Женски обични кошули во различни бои од кои можете да изберете, совршено решение за вашиот избор фобија. Ќе ви се допадне овој врв, совршен е за секоја пригода : совршена основна маичка, поврзана со фармерки или панталони, и за деловни и за секојдневни. Ова е вашиот производ што мора да го имате летото 2023 година. Сладок Маица блузи може да се носат со различни видови на телото и се совршени за секојдневен секојдневен живот или формални стилови на работа. Ова е најдобриот подарок За Денот на Мајката!. Explandarest design, вистинската големина : има стандарден V-врат Или врат На екипажот за избор, совршено деколте, многу женствено, но не е премногу ниско и не се отвора кога ќе се наведнете. Доволно долго за покривање на стомакот и грбот, и стилски. / добар квалитет и вклопување : Изработен од 95% полиестер и 5% спандекс, тој е лесен, издржлив, еластичен и мек. Добро изработени, многу удобни и меки и добра вредност за парите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ