• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Преголеми Џемпери За Жени Со Цврста Боја Кардиган Со Долг Ракав Со Долг Ракав Плетење Преголеми Плетени Кардигани Врвови Празнични Џемпери За Наставници

Преголеми Џемпери За Жени Со Цврста Боја Кардиган Со Долг Ракав Со Долг Ракав Плетење Преголеми Плетени Кардигани Врвови Празнични

 
DEN 331.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : С Биста : 103см/40.55" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 58см/22.83" Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 108см/42.52" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 59см/23.23" Должина : 69см/27.17" Големина : Л Биста : 113см/44.49" рамо : 42см/16.54" ракав : 60см/23.62" должина : 70см/27.56" големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 43см/16.93" ракав : 61см/24.02" должина : 71см/27.95" големина : xxl биста : 123см/48.43" рамо : 44см/17.32" ракав : 62см/24.41" должина : 72см/28.35" материјал : женски Дуксери и Дуксери изработени од супер мека ткаенина погодна за кожата, обезбедувајќи целодневна удобност.Карактеристики : долг ракав, копче надолу против вратот, врвови пуловер, опуштено вклопување, секојдневен дуксер со качулка за жени, ребрести плетени дизајни, трендовски и облечени врвови за жени,секојдневен лабав стил, женски модни дуксери Жените Паѓаат Мода 2186, Исто Така Погоден За Пролет, Летна Ноќ или Зима. Подароци За Жени. Графички Дуксери За Жени. Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Купување Среќа : Ако Не Сте Целосно Задоволни Со Купувањето, Ве Молиме Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Го Направиме Правилно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ