• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Модни Кошули За Жени Пријатни Секојдневни Надвор Од Рамото Дуксер Блуза Со Долги Ракави Основна Облека За Жени Асиметричен Пуловер На Вратот Сјајни Врвови За Печа?

Модни Кошули За Жени Пријатни Секојдневни Надвор Од Рамото Дуксер Блуза Со Долги Ракави Основна Облека За Жени Асиметричен Пуловер

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Постојат модерни долги ракави. ●Измешајте го вашиот стил● - оваа облека е совршен предмет на трендовски и удобност. €Трендовски дизајн q-Оваа облека може да се пофали со уникатен и трендовски дизајн кој ќе ви помогне да се истакнете. Спарете го со вашите секојдневни облеки за да го зачините вашиот стил. ●Удобно носење-Доживејте максимална удобност со оваа облека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ