• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време женски вафл Хенли Топ

Време и време женски вафл Хенли Топ

 
DEN 263.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Чувствувајте се пријатно оваа сезона во времето и вирната женска вафли Хенли. Овој прекрасен вафл за пулвер, Хенли, има женски ракави за мафини и копче за копче. Плус, овој Хенли е направен со ткаенина од вафли од вафли од поли рајон за удобно вклопување. Спарете го со џокери или измешајте го со омиленото дно на тексас за уникатно изгледате! Ракав ракав. Плакета на копчињата. Четкана ткаенина од вафли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ