• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Врвови Од Долги Ракави Моден Женски Патент Пуловер Со Врат Врвови Со Блуза Со Качулка Со Долги Ракави

Женски Врвови Од Долги Ракави Моден Женски Патент Пуловер Со Врат Врвови Со Блуза Со Качулка Со Долги Ракави

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Мода Женски Патент В - Вратот Пуловер Врвови Блуза Со Качулка Со Долги Ракави Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Цврст,Секојдневен Дуксер,В-Врат,Модна Маичка,Долг Ракав,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимска секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Дуксерот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Зима/Пролет/Aut : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврста Јака : В-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Суво На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Блуза : Ххххл Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 148cm/58.27 "Ракав : 61cm/24.02" Должина : 85cm/33.46 " жените џемпери под 1 10. Женски Врвови Од Долги Ракави Моден Женски Патент Пуловер Со Врат Врвови Со Блуза Со Качулка со Долги Ракави. дозвола облека под women 10.00 жените. Клиренс пионер жените. женската облека паѓа нови пристигнувања.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ