• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
До 65% попуст На Женската Мода Врвови Со Кратки Ракави V-Вратот Работни Униформни Џебни Блузи За Печатење Морнарица 2XL

До 65% попуст На Женската Мода Врвови Со Кратки Ракави V-Вратот Работни Униформни Џебни Блузи За Печатење Морнарица 2XL

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Модни Врвови Со Кратки Ракави Со Врат Работни Униформни Џебни Блузи За Печатењедишење и удобно со малку истегнување, тенок и костум за дизајн на пролет и летен врат ве прави попривлечни.Машинско перење ладно со слични бои, сува ниска топлина одлична за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, доволно издржлив, нема никаква штета за вашиот скингендер : женски материјал : Тип на полиестерска шема : печатени врвови стил : мода, лежерна должина на ракавот : краток пакет со ракави вклучуваат : 1 компјутер со големина : 2xl Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126см/49.61 "Ракав : 21см/8.27" Должина : 70см/27.56 " Удобен И Мек - висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. Кошулите се многу удобни за носење и нема да се чувствувате затегнати во пазувите. Премиум ткаенина што ја прави поудобна против кожата. Лесно За Совпаѓање-Совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Ќе добиете комплименти кога ќе ја носите оваа кошула. Повод-Совршен погоден за сите прилики како што се носење секојдневно, канцеларија, теретана, јога, одмор, плажа, излети, забава, клуб, состанок, викенд, шопинг и така натаму. Услуга-Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ