• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Маици За Жени Обични Лабави Тркалезни Вратот Краток Ракав Тупаница Цветни Печати Врвот Блуза Маица Маица Маица Врвот Блуза

Маици За Жени Обични Лабави Тркалезни Вратот Краток Ракав Тупаница Цветни Печати Врвот Блуза Маица Маица Маица Врвот Блуза

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43 "Должина : 62см/24.41". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 93см/36.61 "Должина : 63см/24.80". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 96cm/37.80 "Должина : 64cm/25.20". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 100cm/39.37 "Должина : 65cm/25.59". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 104cm/40.94 "Должина : 66cm/25.98". Женски Обичен Круг Вратот Краток Ракав Пеперутка Дрво Печати Врвот Маица Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Ткаенина освежувачки 5.Моден дизајн информации За Производот : Сезона : Пролет, Fall Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Обична должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : Должина На вратот : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Х Женски Врвови Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ