• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мек Слез Женски Лето Краток Ракав Блуза Кошула Блузи Повик Лабава Обична Плус Големина Туника

Мек Слез Женски Лето Краток Ракав Блуза Кошула Блузи Повик Лабава Обична Плус Големина Туника

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Почитуван Клиент, Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе имате среќно шопинг патување. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Опис : . 100% сосема нов и квалитетен!. Материјал : Полиестер. Вклучен пакет : 1 Х Женски Врв. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Забелешки : . Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење.Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). Ви Благодариме За Вашето Љубезно Купување Од Нашата Продавница. Тип : Блузи;Кошула;Блуза. Овие маици Со Кратки Ракави се Супер Меки со Еластична, Лесна, Удобна Ткаенина. Погоден за Кожата. Маиците Добра Мекост Едноставна И Обична, Основна Маица Летни Врвови Кошули За Жени Држи Лесни и Удобни. Совршен Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Секојдневни Панталони За Концизен Изглед. Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба. ПОВОД : Оваа Секојдневна Симпатична Маица Блузи Погоден За Секојдневно Носење, Работа, Одмор, Вежбање, Училиште, Дом, Патување и така натаму.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ