• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чама со краток ракав Туника на врвови за жени со цветни печатени блузи кошула

Чама со краток ракав Туника на врвови за жени со цветни печатени блузи кошула

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ниту една гардероба не е комплетна без оваа кратка ракав, цветна кошула на Хенли за жени, класично парче што сигурно ќе добие многу абење . Нашиот проток на печатена туника на жените на Чама нуди забавна мешавина од боја и обрасци што се совршени ако сакате да застанете надвор. Ткаенината има добра мекост и одлична дишење и има убав проток над вашата крива. Ако сакате да експериментирате со вашиот плакар, ќе го сакате. Карактеристики на производот - Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL - Изработка : 95% полиестер, 5% Spandex - Fit : Flatlering Blared Fit - Деколте : Сплит Хенли деколте - Должина : Хит на колкот Тип : Краток ракав - Полева : Лабава - Модел : Флорал, ананас, лимон, зебра, леопард - стил : женски кратки ракави на лекови на тунични врвови, блуза со цветни печатени блузи, проток Хенли кошули за жени - пригода : Дневно носење, шопинг, датум, работа, на отворено итн. - Погодна сезона : пролет, есен, лето - грижа : рака или нежно миење машини во ладна вода / не се бели / линија суво - пакет Вклучен : 1 x женски блуза.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ