• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Летни Врвови Блузи Со Кратки Ракави Обични Маици Маици За Пуловер Блузи Маици Со Апстрактно Печатење Маици Врвови За Вратот Обични Блузи Маици Лесна Нега Меки Врво

Летни Врвови Блузи Со Кратки Ракави Обични Маици Маици За Пуловер Блузи Маици Со Апстрактно Печатење Маици Врвови За Вратот

 
DEN 463.84

Количина на стоки
Достапно на барање

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Usukeubustsleevelungthlaght 81238105cm/41. ☀+Деколте откријте врвови со разноврсни опции за деколте, Како Што Се Вратот, вратот или вратот на бродот, кои ги подобруваат вашите природни карактеристики и создаваат ласкава рамка за вашето лице.92 " Големина : LSize. 【_Натпревар ● Искусете ја разноврсноста на нашите летни врвови, бидејќи тие можат лесно да се облечат нагоре или надолу во различни прилики.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ