• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жените Контраст Боја Чипка Трим Против Вратот Кратки Ракави Копчиња Блуза

Жените Контраст Боја Чипка Трим Против Вратот Кратки Ракави Копчиња Блуза

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква како што покажуваат сликите. ??Дизајниран имајќи ја предвид вашата удобност, Дизајнот На Вратот V прекрасно го врамува вашето деколте и додава допир на привлечност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ