• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дами Секојдневен Класичен Еднобоен Џеб Кошула Лабава Долг Краток Ракав Врвот

Дами Секојдневен Класичен Еднобоен Џеб Кошула Лабава Долг Краток Ракав Врвот

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дами Секојдневен Класичен Еднобоен Џеб Кошула Лабава Долг Краток Ракав Врвопис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал; издржлив и погоден за секојдневно носење; изработен од мека ткаенина; полиестер; лесен и удобен; гардероба ; лесен за облекување или соблекување; удобен за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно; излегување; забава; работа; секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода; големината нема да се промени многу; ако имате какви било прашања при изборот; добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата; ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Прилика : Случајно;Материјал : 95% Полиестер;5% тип На Спандекспатер : стил на печатење : секојдневно; Должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода; закачете или исушете ќе добиете : 1 х женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths4834108cm/42.52"56cm/22.05"68cm/26.77"70cm/27.56"M61036112cm/44.09"57cm/22.44"69cm/27.17"71cm/27.95"L81238118cm/46.46"58cm/22.83"70cm/27.56"72cm/28.35"XL101440126cm/49.61"59cm/23.23"71cm/27.95"73cm/28.74"XXL121642132cm/51.97"60cm/23.62"54cm/21.26"79cm/31.10" маици Со Тркалезен врат за жени. Уникатни Дизајни : Лабава Туника Се Одликува Со Уникатна Цветна Шема За Печатење; Секојдневен Стил На Туники. Совршен Со Фармерки; Здолништа; Високи Потпетици и Јакни Во Лето; Лето иumn за Секојдневен и Моден Изглед. Совршен како подарок за вашата сопруга; девојка; мајка; ќерка или пријател. Машинско перење ладно со слични бои;внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ