• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Менс Плус Големина Кошули Дозвола Мажи Повик Солидна Превртување Пуловер Крпеница Патент Краток Ракав Блуза

Менс Плус Големина Кошули Дозвола Мажи Повик Солидна Превртување Пуловер Крпеница Патент Краток Ракав Блуза

 
DEN 383.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Мажи Секојдневен Цврст Пуловер Пуловер Крпеница Патент Блуза Со Кратки Ракави : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки итн Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Пролет /Лето : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерскиот Ракав : Тип На Краток Ракав : Цврст Стил : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Мажи Блузи : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 101см/39.76 "Ракав : 19.3 см/7.60" Рамо : 43.7 см/17.20 "Должина : 67см/26.38". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 20см/7.87" Рамо : 45см/17.72 "Должина : 68см/26.77". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 111см/43.70" Ракав : 20.7 см/8.15 "Рамо : 46.3 см/18.23 "Должина : 69см/27.17". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 21.4 см/8.43" Рамо : 47.6 см/18.74 "Должина : 70см/27.56". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 121см/47.64 "Ракав : 22.1 см/8.70" Рамо : 48.9 см/19.25 "Должина : 71см/27.95". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 22.8 cm/8.98" Рамо : 50.2 cm/19.76 "Должина : 72cm/28.35" Плус Големина : Достапна во голем број големини за да одговара на сите типови на тело. Летни Врвови : Совршен За престој на ладно и удобно во топло време. Стилска Секојдневна Облека : Изгледајте одлично додека се чувствувате опуштено и удобно. Графички Маици : Со уникатни, привлечни дизајни за изразување на вашата личност. Краток Ракав : Идеален За престој ладен и удобен во топлите денови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ