• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сет за жица за палење престолит

Сет за жица за палење престолит

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Prestицата за палење на престолит Поставете го сетот на жица од јаглеродно јадро од престолит е отпорен на горива, масла и други хемикалии под подрачја и користи челик од не'рѓосувачки челик или цинк-позлатен за оптимална јачина, електрична спроводливост и отпорност на корозија. Карактеристики и придобивки : ОЕ-еквивалентно и директно вклопување за лесна инсталација. Конектори во стил на ОЕ. Отпорен на високи температури, корозија и вибрации. За потиснат бучава од палење. Сет на жица за палење на престолит.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ