• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
20странд Природни Жолти Жад Мониста Насоки Обоени Круг Розова Кафеава Дупка: за влакно

20странд Природни Жолти Жад Мониста Насоки Обоени Круг Розова Кафеава Дупка: за влакно

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

20странд Природни Жолти Жад Мониста Насоки Обоени Круг Розова Кафеава 6мм Дупка : 1мм околу 70 парчиња/влакно 15,75 Инчи Големина : 6мм, Дупка : 1мм; околу 70 парчиња/влакно, 15,75 инчи. Материјал : Природен Жолт Жад. Боја : Розова Кафеава. Облик : Круг. Употреба : Монистра.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ