• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Девојки Ракавици Топла Мека Симпатична Мачка Кадифен Кабриолет Флип Врвот Зимски Прсти Дебели Белезници За Тинејџерски

Женски Девојки Ракавици Топла Мека Симпатична Мачка Кадифен Кабриолет Флип Врвот Зимски Прсти Дебели Белезници За Тинејџерски

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

) Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување.Женски Девојки Ракавици Топла Мека Симпатична Мачка Кадифен Кабриолет Флип Топ Зимски Белезници Без Прсти За Тинејџерскикарактеристики : + МЕКО И ПРИЈАТНО : Изработено од задебелен кадифен, памук. Рачно мерење, ве молиме дозволете 0 ~ 2см грешка, ви благодарам. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Одличен и економичен начин за чистење или украсување на вашата соба. Низок јаглерод, заштита на Животната средина, без загадување и издржлив. Ние го гарантираме истиот стил како што е прикажано на сликата.●УНИКАТЕН ДИЗАЈН : симпатичен дизајн на шема на лице за мачки, Доаѓа Со мало копче, капакот за Превртување лесно се отвора и затвора, погодно е да се дозволи испраќање пораки, пристап до уреди со екран на допир, мали предмети како што се клучеви, паметен телефон, чанта итн. Екстремно Мека и удобна, пријателска за кожата, Држејќи ги рацете од смрзнатини.Женски Девојки Ракавици Топла Мека Симпатична Мачка Кадифен Кабриолет Флип Топ Зимски Белезници Без Прсти За Тинејџери Материјал : Плетење Памукбој : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.●ЗА ЖЕНИ и ДЕВОЈКИ : Целосна должина 8,66 инчи, ширина на дланките 5,1 инчи.●УЛТРА ТОПЛА и ГУСТА : Супер густата кадифена манжетна го одржува ветерот надвор, а топлиот кадифен ги прави вашите раце топли во екстремно студено време, совршени за играње, работа, учење, читање, трчање, возење велосипед, скијање, борба со снежни топки, возење и сл.Совршено ЗА ПОДАРОК : убав роденденски подарок за вашите деца,сопруга или девојка. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Една големина најмногу одговара, погодна е за жени, девојки и тинејџери, дајте удобност и топлина на вашите раце. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 100gpackage големина : 17x14x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ