• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каролини Богатства SC9787CHF Златен Лавра Зимски Снегулки Знаме Платно Големина На Куќа, Големина На Куќа, разнобојни

Каролини Богатства SC9787CHF Златен Лавра Зимски Снегулки Знаме Платно Големина На Куќа, Големина На Куќа, разнобојни

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Каролини Богатства SC9787 CHF Златен Лавра 2 Зимски Снегулки Знаме Платно Големина На Куќа, Големина На Куќа, повеќебојно Знаме Платно Големина На Куќа со раса специфични уметнички Дела Од златен Лавра од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Ова божиќно украсно Големо Знаме. Додадете го Ова шарено Големо Знаме за украсување За Зима, Ова Знаме Платно Куќа Големина е од каролини Богатства колекција Зимски Снегулки. Тешки Полиестер Куќа Големина Декоративни Ракав Пол Знаме. Секое знаме има димензии приближно 28 х 40 инчи. Ова знаме е зашиено и направено едно по едно и може малку да се разликува по големина. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Столбот и држачот на знамето не се вклучени и треба да се купат одделно. Знамето е отпечатено од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. Секое знаме е отпечатено во целосна боја и тие бои се топлина поставена за издржливост. Ова Големо Знаме е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ