• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-Цврст Синџир На Врски

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-Цврст Синџир На Врски

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова е полу-цврста нараквица за тротоарот направена од 14 каратно жолто злато. Има привлечна полирана завршница и има цврст лесен дизајн. Тоа е класичен дизајн ќе ја надополни секоја гардероба. Тој е долг 7 инчи и широк 2,5 мм.Метална Тежина : 1,05 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Нараквица Со Синџир На Тротоарот Завршница На Накит : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 7-инчен x 2,5 mm Semi-Цврста Лесна Тежина Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бела боја лак, совршен за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка 14кт Жолто Злато 2,5 мм Полу-Цврст Синџир На Врски За Тротоарот : полиран14кт жолто голдхоллајтмерки : 2,5 мм.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ