• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стендо Змеј З 9.6 Син Гоку Какарото Акција Фигури Аниме Пвц Модел Играчки За Навивачите Подароци

Стендо Змеј З 9.6 Син Гоку Какарото Акција Фигури Аниме Пвц Модел Играчки За Навивачите Подароци

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Акција Фигури Ликови : Змеј Зверев Син Гоку Какарото. Големина на слика : овие 9,6-инчни омилени се стручно, толку автентични и реални што можеби мислите дека се вистинската работа. Изработка на модели : технологијата на производство на пвц материјал е извонредна, бојата е светла и е изработена од еколошки материјали, луксузна и убава, фина изработка, без иритација на човечкото тело и кожа, без штета. Применлива Сцена : Погоден За спална соба, дневна соба, дом, канцеларија, автомобил, софа, книжарница, хотел, клуб, забава и секое место каде што like.It може да се претстави и како колекционер. Како Да Се Грижи : Избришете со влажни марамчиња. Обезбедете висококвалитетни подароци за деца, обожаватели, колекционери, мали деца, роденденски или празнични подароци. Акциони фигури Од аниме Змејот Зверев Синот Гоку Какарото. Околу 9,6" висока, мала големина и исклучителна. Висококвалитетен пвц материјал, обезбедете безбедност за играње. Collection преференции колекција, подароци, убава десктоп анимација додатоци. Идеален како роденденски или божиќен подарок за љубителите На змејот З. фигури.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ