• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каролини Богатства АФ0534ЧФ крава играње Бејзбол Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства АФ0534ЧФ крава играње Бејзбол Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Каролини Богатства АФ0534ЧФ крава играње Бејзбол Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна крава играње Бејзбол Знаме Платно Куќа Големина. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ