• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каролини Богатства BB1884CHF Џек Расел Териер Велигден Јајце Лов Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства BB1884CHF Џек Расел Териер Велигден Јајце Лов Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Каролини Богатства BB1884 CHF Џек Расел Териер Велигден Јајце Лов Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Џек Расел Териер Велигден Јајце Лов Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Џек Расел териер. Одличен подарок за сопственикот На Џек Расел териер. Прославете Го Велигден Со Ова Велигденско Големо Знаме. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите велигденски украси. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ