• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Летни Сончогледи Сива Сибирски Хаски Знаме Платно Куќа Големина

Летни Сончогледи Сива Сибирски Хаски Знаме Платно Куќа Големина

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични сибирски Хаски уметнички дела. Додадете го Ова шарено Големо Знаме за украсување За Лето, Оваа Големина На Платнена Куќа Со Знаме е Од колекцијата Летни Сончогледи На Каролин Богатства. Тешки Полиестер Куќа Големина Декоративни Ракав Пол Знаме. Секое знаме има димензии приближно 28 х 40 инчи. Ова знаме е зашиено и направено едно по едно и може малку да се разликува по големина. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Столбот и држачот на знамето не се вклучени и треба да се купат одделно. Знамето е отпечатено од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. Секое знаме е отпечатено во целосна боја и тие бои се топлина поставена за издржливост. Ова Големо Знаме е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Големо Приближно Платно Знаме На Куќата Отпечатено Од Двете Страни и рачно изработено. Секое Знаме содржи јазиче зашиено во ракавот за да се закачи на горниот дел од украсниот столб на знамето. Празник Сезонски Вертикална Куќа Двор Знаме Банер За Тревник Куќа Надвор Декорација. Богатства каролина отворено декоративни куќа знамиња се шие и печатени во Сад. Подебели и потешки од повеќето други знамиња. Лесно менувајте ги знамињата на вашата куќа на отворено за секој празник и сезона. Знамињата на Богатствата на каролина се обоени така што тие се спротивставуваат на избледување. Нашите украсни знамиња одговараат на повеќето столбови со знаме со стандардна големина што се продаваат одделно. Сибирски хаски подароци, сибирски хаски колекционерски предмети.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ